همایشها و نمایشگاه ها

افغانستان، چرایی عدم حمایت حزب جمعیت اسلامی از عبدالله

سرپرست حزب جمعیت اسلامی افغانستان در کنفرانس ویدئویی با کاردار سفارت آمریکا در کابل درباره چرایی عدم حمایتش از توافق سیاسی اشرف غنی و عبدالله گفت وگو کرد.

11 مرداد 1399

آمریکا جنگ نیابتی در لیبی را رسما اعلام کرد

ایسنا نوشت: سفیر آمریکا در لیبی با بیان اینکه آنچه در این کشور رخ می دهد جنگ منطقه ای نیابتی است، گفت، حضور نزدیک به 2000 نیرو از گروه روسی واگنر (گروه نظامی ویژه روسیه) در لیبی نشان دهنده احترام به حاکمیت ارضی این کشور نیست.

1 مرداد 1399

رهبران سیاسی کشورها چه خودروهایی سوار می شوند؟!

بی شک یکی از جذابیت هایی که اخبار مربوط به دیدارهای رسمی سران سیاسی کشورها برای ماشین دوستان دارد، آنالیز خودروهای خاصی است که برای حمل ونقل این اشخاص استفاده می شوند.

22 تیر 1399

مرگ نوزاد هندی به دلیل عدم پذیرش بیمارستان

یک زن باردار مسلمان که برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان ام جی ام در شهر جمشیدپور ایالت جارکند هند مراجعه نموده بود، به علت عدم پذیرش از سوی مسوولان بیمارستان به اتهام انتشار ویروس کرونا نوزاد خود را از دست داد

6 تیر 1399

خبرنگاران تکذیب شد: ابتلای وزیر بهداشت به کرونا

تهران- خبرنگاران- بعضی شبکه های اجتماعی، شایعه ابتلای سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را منتشر کردند که با پیگیری های حاصله و استناد به سخنان علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت تعیین شد، این شایعه کذب بوده است.

29 خرداد 1399

بهترین جاذبه های کرمان همراه با توضیحات

جاذبه های کرمانکرمان نام مرکز استانی با همین نام است که 821/000 نفر جمعیت داشته و دهمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می آید. این شهر نیمه کویری در ارتفاع 1756 متری از سطح آب های آزاد دنیا قرار گرفته و سومین مرکز استان مرتفع ایران است. ارتفاع زیاد باعث شده تا آب...

24 خرداد 1399

کشف غاری از تمدن مایاها که هزار سال کسی وارد آن نشده

غار دست نخورده مایاهاباستان شناسان در زمانی که در حال کند و کاو در یک گورستان مقدس در زیر شهر باستانی چیچن ایتزا و در شبه جزیره یوکاتان مکزیک بودند به طور تصادفی نزدیک به 150 شیئ را پیدا نموده که بیش از هزار سال است دست نخورده باقی مانده اند. در مجموعه هایی...

24 خرداد 1399

هشدار روسیه درباره خطر آزمایشگاه های بیولوژیکی آمریکا در سایر کشورها

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تأکید کرد که وجود آزمایشگاه های بیولوژیکی آمریکا در سایر کشورها، از جمله در خاک گرجستان و نزدیک مرزهای روسیه، می تواند باعث گسترش عوامل بیماری زای خطرناکی در دنیا گردد.

23 خرداد 1399

الحاق بخش های جدید فرهنگی به مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: طبق برنامه ریزی های اجرا شده در سال 99 چند بخش جدید فرهنگی به مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی الحاق می گردد.

21 خرداد 1399

خبرنگاران وجود اسناد فشار آمریکا برای محدودسازی برنامه هسته ای ایران قبل از انقلاب

تهران- خبرنگاران- معاون اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در تشریح بازدید از وبگاه آرشیو استرالیا گفت: در جست وجویی با کلید واژه ایران به اسناد فشار آمریکا در ایجاد محدودیت برای فعالیت های هسته ای ایران در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی برخوردم. ...

20 خرداد 1399

خبرنگاران پلمب 9 مرکز خرید در خرم آباد

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار خرم آباد گفت: 9 مرکز تجاری و خرید(پاساژ) امروز شنبه 23 فروردین به دلیل رعایت نکردن ضوابط بهداشت مقابله با کرونا و طرح فاصله گذاری هوشمند پلمب شد.

14 خرداد 1399

تغییر زمان برگزاری رویداد بهاره یوسرن و چهارمین دوره بین المللی کنگره ژنتیک

مؤسس شبکه جهانی یوسرن از تغییر زمان رویداد بهاره یوسرن 2020 و چهارمین دوره بین المللی و شانزدهمین دوره ملی کنگره ژنتیک اطلاع داد و گفت: با توجه به اینکه این رویداد و کنگره قرار بود با همکاری کشور ایتالیا برگزار گردد و به دلیل فراگیر شدن ویروس کووید 19 در...

21 اردیبهشت 1399

وظیفه بزرگ دولت؛ نگهداشت شاغلان

اشتغال کامل در اقتصاد کلان به این معناست که نرخ بیکاری در جمعیت فعال در اندازه نرخ بیکاری طبیعی باشد. در اقتصاد کلان نرخ بیکاری طبیعی در اندازه 4 تا 5 درصد جمعیت فعال است و عموماً شامل بیکارانی است که قصد تغییر شغل دارند و یا هنوز برای پیدا کردن شغل وارد...

15 اردیبهشت 1399

بودجه 100 میلیارد تومانی برای عظیم ترین طرح بازآفرینی شهری تهران

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از شروع اجرای پروژه محور نیلوفری در سال 99 با تخصیص بودجه 100 میلیارد تومانی اطلاع داد.

7 اردیبهشت 1399

دروغ های پامپئو و آمریکای سرگردان

اگر هر شخصیت سیاسی یک برچسب داشته باشد باید برچسب دروغگو را برای پامپئو در نظر گرفت.

25 فروردین 1399

گزارش خبرنگاران از نوآوری های دیجیتالی خطوط هوایی فنلاند

در دنیایی که به قول آلوین تافلر، آینده پژوه آمریکایی، موج دوم (انقلاب صنعتی) را سپری کرده و وارد موج سوم (انقلاب ارتباطات) گشته، دنیای مک لوهانی دهکده جهانی (Global village)، حرف اول و آخر را می زند. همه چیز دیجیتالی شده و این دنیای دیجیتالی هزاره سوم، سبک زندگی...

10 فروردین 1399

یلدایی به بلندای میلاد

برج میلاد ویژه برنامه شب یلدا را با عنوان یلدایی به بلندای میلاد با هدف معرفی آیین سنتی یلدا در ایران و کشورهای همسایه همچون افغانستان و تاجیکستان برگزار می کند.

5 بهمن 1398

استارت تولید انبوه صنایع دستی

معاون صنایع دستی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تولید انبوه صنایع دستی در کشور خبر داد.

3 بهمن 1398

این خانم جای مورالس را گرفت، عکس

ایسنا نوشت: رئیس سنای بولیوی قدرت را به عنوان رئیس جمهوری موقت این کشور آمریکای لاتین بر عهده گرفت. مورالس مستعفی اما از تبعید خود خواسته در مکزیک قول داد تا به مبارزات سیاسی ادامه دهد.

15 دی 1398

بازی های دیجیتالی حکم دارو برای بچه ها اوتیسم را دارند ، دیدار معاون علمی ریاست جمهوری و وزیر فناوری ونزوئلا

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

8 دی 1398
تعداد: (21)